Godziny otwarcia:

pon. – sob. od 09:00 do 21:00 / niedz.handl. od 10:00 do 20:00

Telefon:

509239393, 722180699

Email

Strona www

Pinkmade Fashion

Wszystko zaczęło się od wysokiego poziomu oczekiwań względem dobrego wyglądu. Czy to w pracy, czy na spotkaniach rodzinnych lub domowym zaciszu. Chęć posiadania czegoś niepowtarzalnego, co będzie odbiegało od „sieciowych stylówek”, które spotykamy na każdym rogu.

Te oczekiwania i stawianie sobie coraz wyżej poprzeczki, doprowadziło nas do wyjątkowych producentów ubrań, które były w stanie nas zadowolić – długi czas zakupów najpierw dla siebie, strojów, które powodowały podziw wśród znajomych oraz rodziny, a następnie również pomocy tym z naszego otoczenia, które również chciały być Wyjątkowe i Niepowtarzalne. To wszystko spowodowało, że chcemy pomagać również Wam – które jesteście równie Wyjątkowe, Niepowtarzalne, Piękne oraz Świadome swojej kobiecości – w odnajdowaniu strojów, które będą budziły podziw i nie będziecie w stanie odnaleźć ich u mijanych na ulicy Kobiet.

Co nas wyróżnia? Najbardziej to, że jesteśmy Matką i Córką – nie dzieli nas jedynie różnica pokoleń. Jesteśmy również kobietami z różnymi charakterami i stylami ubierania – co powoduje, że produkty pojawiające się w naszym sklepie są dla każdej z Was. Nieważne, ile macie lat czy jakie zajmujecie stanowiska – tutaj każda z Was odnajdzie coś dla siebie, a naszą misją jest zadowolenie Was wszystkich.